«RENAULT FINANCE» - комплекс програм, розроблених компанією Renault Україна і RCI Financial Services Ukraine для збільшення продажів автомобілів Renault.  
 
«RCI Financial Services Ukraine» (координатор програми «RENAULT FINANCE») - дочірнє підприємство банку, що належить альянсу Renault-Nissan (100% акцій володіє група «Renault»). Перша філія у Франції заснована у 1924 р. На сьогоднішній день «RCI Banque» має філіальну мережу в 39 країнах світу і фінансує більше 32% всіх продажів Renault. В Україні представництво банку з'явилося в 2007 році. Сьогодні кожен п'ятий автомобіль «Renault» в Україні придбаний за допомогою фінансових програм, розроблених «RCI Financial Services Ukraine».
 
Мета «RCI Financial Services Ukraine» - створення доступних і зручних фінансових продуктів для покупців автомобілів марки Renault. На сьогоднішній день клієнти «RENAULT» можуть придбати автомобіль за програмою «RENAULT FINANCE» в кредит або лізинг, вибравши продукт, котрий найбільш повністю відповідає своїм вимогам і можливостям.